Antistresová terapia

Zážitková somatická terapia na prevenciu proti vyhoreniu

Naše telo nám neustále posiela signály. Niektoré z nich sú tie varovné. Si schopný ich rozpoznať včas?

Táto terapia je špeciálne navrhnutá na stav, ktorý by sa dal opísať ako stav tesne pred vyhorením alebo stav o  “5 minút 12”. Ak vieme signály tela prečítať správne, dokážeme aj včas zasiahnuť a preventívne podchytiť aj našu toleranciu a rezilienciu na stres.

A to všetko za pomoci cielenej práce s našou nervovou sústavou…

Terapia je pre teba AK

Čo tým získaš?

Pohoda

Získaš viac energie, zvýšiš svoju produktivitu, odhalíš svoje stratégie prokrastinácie a vieš ich premeniť na produktivitu

Biorezonancia

Biorezonančná terapia 30 min - antistresový program.

Zdravie

Zreguluješ svoju nervovú sústavu a dosiahneš tak lepší spánok, viac pohody, menej bolesti, hormonálnu rovnováhu a funkčné trávenie

Meranie stresu

Meranie miery stresu na certifikovanom prístroji Max Pulse. Meranie sa uskutoční 2 krát počas terapie.

Prax

Naučíš sa vedecky podložené nástroje na reguláciu stresu a emócií, zvýšiš stresovú odolnosť a transformuješ tvoj život

Terapia na doma

Domov odchádzaš s dodatočnou "naordinovanou" terapiou, vyskladanou na mieru podľa požiadaviek, tvojho nervového systému.

Ako prebieha terapia ?

Antistresová terapia s biorezonanciou v Altamedica centre v Dúbravke

Čo všetko na tejto konzultácii získaš:

*    Meranie na prístroji Max Pulse – Meranie aktuálnej úrovne stresu na certifikovanom prístroji MaxPulse, ktorý prostredníctvom akcelerovanej fotopletyzmografie vyšetruje stav kardiovaskulárneho systému a vie poskytnúť kvantitatívne hodnotenie autonómneho nervového systému a celkovú odolnosť voči stresu.

*       Meranie sa počas sedenia realizuje 2 x , trvá 3 minutý a je bezbolestné

*      Audit tvojho aktuálneho stresového zaťaženia

*       Počas tohto času sa pozrieme na tvoj aktuálny problém, ktorý chceš riešiť, povieme si niečo o stresových reakciách , identifikujeme tvoju primárnu stresovú reakciu a ukážeme si ako sa z nej oslobodiť.

* Oddýchneš si 30min  na biorezonancii, kde ti pustím antistresový program a ty si môžeš užívať blahodárne účinky frenkvencií, ktoré prispievajú k tvojmu wellbeingu.

*      Konzultácia je zážitková a preto môžeš čakať, že si počas nej vyskúšate niekoľko somatických (telových, dychových, hlasových) cvičení – Nervové fitko.

*      Po konzultácii dostaneš aj materiály ako zhrnutie najdôležitejších bodov a materiály  potrebné na cvičenia, ktoré ti na konzultácii vyskladám na mieru.

Cena antistresovej terapie 98 EUR

Trvanie 90 min

Čo je biorezonancia?

Nervové fitko sa pomaly šíri kadetade a cestičku preťalo aj v spolupráci s centrom Altamedica. Biorezonančná terapia funguje na princípe toho, že každý orgán, tkanivo a bunka má svoju vlastnú frekvenciu a ak táto frekvencia vybočí zo svojej rovnováhy, má to nepriaznivý vplyv na celkový stav tela.

Biorezonančný prístroj posiela presne vykalibrované frekvencie naspäť do tela a tak môže pomôcť obnoviť poškodenú energiu a obnoviť harmóniu v rôznych systémoch a tým dostať telo do rovnováhy – homeostázy, v ktorej sa automaticky aktivujú samoliečebné procesy.

Homeostáza je cieľová rovinka, do ktorej sa dostávame aj za pomoci Nervového fitka.

Prvá vstupná konzultácia trvá 1,5h. Počas tohto času sa pozrieme na tvoj aktuálny problém, ktorý chceš riešiť, povieme si niečo o stresových reakciách , identifikujeme tvoju primárnu a ukážeme si ako sa z nej oslobodiť. Konzultácia je zážitková a preto môžeš čakať, že si počas nej vyskúšaš niekoľko somatických (telových, dychových, hlasových) cvičení.

Po konzultácii dostaneš aj materiály ako zhrnutie najdôležitejších bodov a materiály  potrebné na cvičenia, ktoré ti na konzultácii vyskladám na mieru.

Cena vstupnej konzultácie : 78 EUR na 1,5h

Cena za balík konzultácií:  5 x 1h v cene 340 EUR

v prípade záujmu o online terapi stačí napísať email na info@lenkamadudova.sk

 

Referencie

„Asi pred troma rokmi som trpela úzkosťami, strachmi, čoho dôsledkom bolo rapídne zníženie váhy, nesústredenie sa v práci, nič ma nebavilo. Vyskúšala som meditácie, rôzne alternatívne metódy čistenia, ale všetko pomohlo na chvíľu. Aby som mohla v živote fungovať rozhodla som sa využiť rady psychiatra a začať užívať antidepresíva. Život sa dostal do normálnych koľají, pribrala som a cítila som sa dobre. Po roku som sa rozhodla, že tieto lieky začnem postupne vysádzať, ale zistila som, že moje strachy sa opäť vracajú a tak som hľadala spôsob, ako by som si sama mohla pomôcť. Vtedy som spoznala Lenku a jej úžasné cvičenia z nervového fitka, ktoré som začala cvičiť pravidelne a zároveň som pokračovala v predlžovaní intervalov kedy som brala antidepresíva, až som zistila, že ich už neberiem a stav sa mi zlepšil, strachy a úzkosť pominuli. Tento stav trvá dva mesiace, kedy vôbec neberiem lieky. V cvičení zostavy z nervového fitka naďalej pokračujem a verím, že tento môj stav potvrdím aj o 6 mesiacov, o rok. Dôležitá je pravidelnosť v cvičení.“
Katka
"Dnes som ten krát poprvé skúsil „naordinovaný“ postup tvojich odporúčaní a som milo prekvapený. Akoby som dal mojej mysli dovolenku. Vôbec ma počas dňa nezalievajú otravné myšlienky, ktoré sme spolu riešili na sedení a keď cítim, že prichadzajú, tak si spravím cvičenie orientácie v priestore a ten tok sa akoby zastavil. Som schopný sa potom sústrediť na činnosť, ktorú aktuálne vykonávam. Ani nevieš aké oslobodzujúce to pre mňa je po takej dlhej dobe."
Juraj

Kto ťa bude nervovým fitkom sprevádzať?

Mgr. Lenka Madudová

Od roku 2013 pôsobím ako lektorka a psychologičkav rôznych online aj offline formátoch na témy zdravia a psychosomatiky. Vyštudovala som psychológiu so zameraním na pracovnú psychológiu a potom som sa venovala štúdiu ďalších techník akými je napríklad kineziológia a somatické cvičenia, práca s telom energiou a samozrejme aj nervovej sústave. Vždy som totiž cítila, že na človeka treba mať holistický pohľad. Všetci moji klienti za posledné roky pochádzali z prostredia korporátneho sveta alebo prostredia podnikania, kde nejednému z nich bol známy pocit vyhorenia a s ním spojené zdravotné problémy, ktoré ich ku mne na sedenie priviedli. A tak vzniklo NERVOVÉ FITKO.

Návrat hore