Niečo o mne

Moje meno je Lenka Madudová a od roku 2013 pôsobím ako psychologička a lektorka Nervového fitka v rôznych online aj offline formátoch na témy psychosomatiky a témy vyhorenia.

Písal sa rok 2013, keď sme spolu s rodinou založili Školu intuície  a venovali sa tomu, ako intuíciu prebudiť a začať viacej používať v bežnom denno-dennom živote. Škola sa venuje rozvoju intuície u detí aj dospelákov a funguje dodnes.

Od roku 2017 som sa začala venovať individuálnej práci s ľuďmi.

Vyštudovala som psychológiu so zameraním na pracovnú psychológiu a potom som sa venovala štúdiu ďalších techník akými je napríklad kineziológia a somatická psychológia, práca s telom  a samozrejme aj nervovou sústavou.

Vždy som totiž cítila, že na človeka treba mať holistický pohľad.

Dni zdravia

Dni zdravia

Firemné školenie

Firemné školenie

Prednáška

Prednáška

Meranie stresu - experiment

Meranie stresu - experiment

Antistresové terapie

Antistresové terapie

Výskum stresu

Výskum stresu

Mám za sebou roky práce na tvorbe rôznych kurzov aj individuálnych sedení, ktoré sa venovali lepšiemu vnímaniu a porozumeniu svojho tela a symptómov, ktoré sa nám na ňom z času na čas ukazujú.

Mám viac ako 6 rokov praxe v individuálnych konzultáciách a anistresových terapiách v témach psychosomatika a vyhorenie.

Koncom minulého roka som si sama prešla fázou vyhorenia, kedy som stratila chuť pracovať individuálne s klientmi a pozastavila som na pol roka prácu s ľuďmi. Problémy druhých ma obťažovali a nemala som na ne kapacitu.  Zistila som, že takto nedokážem byť oporou ani pre druhých.

Do cesty mi prišlo austrálske vzdelávanie, ktoré bolo vytvorené špeciálne pre terapeutov – ľudí ako ja , ktorí pomáhajú druhým.

Počas štúdia na tejto škole som si zregulovala svoj nervový systém, prinavrátila sa mi energia, motivácia, empatia a chuť opäť pracovať s ľuďmi a poskytnúť im moju pomoc.

Prehĺbili sa mi vzťahy, odišli tráviace ťažkosti a celkovo sa prinavrátila pohoda, kľud a rovnováha do môjho života. 

Aj môj osobný príbeh bol inšpiráciou k vytvoreniu autorského programu Nervové fitko.

Mám skúsenosti z HR prostredia, kde som mala na starosti psychodiagnostiku a výber kandidátov.

Nakoľko mi je blízke pracovné prostredie prostredníctvom môjho štúdia ale aj rokov skúseností práce v HR, viem že vo firemnom prostredí sú na ľudí kladené vysoké nároky a to priamo vplýva na prežívanie pohody a optimálneho zdravia.

Všetci moji klienti za posledné roky pochádzajú z prostredia korporátneho sveta alebo prostredia podnikania, kde nejednému z nich je známy pocit vyhorenia a s ním spojené zdravotné problémy, ktoré ich ku mne na antistresové terapie smerujú.

Práve preto je mojou víziou odovzdávať jednoduché a efektívne techniky pre uvoľnenie, zvyšovanie odolnosti voči stresu, zvyšovanie energie a zlepšenie zdravia, všetkým ľuďom, ktorí majú záujem preskúmať múdrosť svojho tela.

Buď medzi prvými, kto sa stane majstrom svojich nervov a získaj POHODU a ZDRAVIE technikami, ktoré ti naveky ostanú k dispozícii. Pretože ich nosíš stále so sebou v tvojom TELE .

Návrat hore